Odpovědi na to, na co se často ptáte.

Pokud nenajdete odpověď na svůj dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

SERIÓZNĚ A SPOLEHLIVĚ

Jsme obchodní společnost, která si zakládá na skvělých službách,  korektním jednání, profesionálním přístupu, spolehlivosti.

S NÁMI PRODEJ NENÍ PROBLÉM

Potřebujete před prodejem své nemovitosti poradit o správné a nejvyšší možné prodejní ceně, jak vylepšit nemovitost a dát jí nový lesk, jak správně svůj dům zveřejnit? Rádi se s Vámi setkáme a tyto věci zkonzultujeme.

MY NA STÁVAJÍCÍ ZÁSTAVNÍ PRÁVO BANKY NEZAPOMENEME

Problematika, která vznikla díky novému občanskému zákoníku a přidání této doposud na katastru neplacené služby mezi zpoplatněné, a tím banky přestaly své již vyplacené zástavní práva na katastru rušit. Pokud nechcete, aby Vám zůstalo stávající zástavní právo na listu vlastnictví i po provedení převodu vlastnictví, obraťte se na nás.Se svými klienty postupujeme celý obchod až do konce.

PRÁVNÍ PORADENSTVÍ JE SAMOZŘEJMOSTÍ

Několik let spolupracujeme s olomouckou advokátní kanceláří, kde jsou nám i našim klientům kdykoli poskytnuty veškeré informace a dotazy.

DAŇOVÉ PŘIZNÁNÍ VYŘEŠÍME MY

Nemusíte mít obavu, tuto záležitost za klienty řešíme a podáváme daňové přiznání na finanční úřad.

OBAVA Z VYSOKÉ PROVIZE JE ZBYTEČNÁ

Ve většině případů dokážeme majitelům nemovitostí přinést vyšší výnos z prodeje nemovitostí, než by tomu bylo v případě prodeje bez nás. Provize bývá úměrná s poskytovanými službami spojenými s prodejem nemovitosti.
U předání nemovitosti jsme vždy osobně s předávacím protokolem.
Při jakémkoli nedorozumění, nepříjemnosti, či nedopatření např. při nájemním vztahu se neváhejte obrátit na nás. I tyto záležitosti umíme jako třetí strana koordinovat.

VAŠE NEMOVITOST BUDE U NÁS JEDINEČNÁ

Dáváme si především záležet na kvalitní fotodokumentaci, zajímavosti textu při popisu nemovitosti, její propagaci (lokální i plošné) a na další práci s ní.

PORADÍME S FINANCOVÁNÍM NEMOVITOSTI

Poskytneme Vám rychlou, nezávaznou schůzku s finančním poradcem, který s Vámi probere Vaše finanční představy a možnosti.

ŘEŠÍME PRÁVNÍ STRÁNKY SPORŮ

Neváhejte zavolat a domluvíme si konzultaci u našeho advokáta, kde dojdeme k řešení a správnému postupování.