JSME DYNAMICKÁ A KREATIVNÍ SPOLEČNOST RELIABILITY. ZAKLÁDÁME SI NA VYSOCE PROFESIONÁLNÍM PŘÍSTUPU A SPOLEHLIVOSTI, KTEROU MÁME NEJEN V NÁZVU. STALI JSME SE STABILNÍ SPOLEČNOSTÍ NA TRHU A DOKÁŽEME VÁM PORADIT S PRODEJEM A KOUPÍ NEMOVITOSTÍ, FINANCOVÁNÍM, PRONÁJMEM, REKONSTRUKCÍ, VÝSTAVBOU.

spolumajitelka a jednatelka společnosti, zkušenosti s nemovitostmi od roku 2011, odborník na prodej a pronájem nemovitostí, propočet návratnosti při investici do nemovitostí, kompletní poradenství při renovaci interiéru, poradenství před prodejem nemovitosti, osobní přístup, profesionalita

neváhejte mě kontaktovat...

vizitka_polanska1
spolumajitel, jednatel společnosti, zkušenosti s nemovitostmi od roku 2011, odborník na Olomouc a jeho okolí, skvělá znalost lokality, cenové mapy, ohodnocení nemovitostí, poradenství při řešení bydlení, zaměření na prodej nemovitostí k bydlení.

neváhejte mě kontaktovat...

vizitka_glos1
Za dobu působení, od roku 2011 se společnost stále rozvíjí a kromě zprostředkování prodeje a pronájmů nemovitostí se zabýváme rekonstrukcemi, inovacemi, designem interiérů a výstavbou domů.
Pro prodávající - za rok 2016 se nám úspěšně podařilo zobchodovat všechny případy s výhradním zastoupením! Pouze u 30 % nemovitostí bylo zapotřebí poskytnout slevu (tzn. držíme nastavenou kupní cenu ve většině případech).
Průměrná doba, za kterou se nemovitosti prodaly:
a) byty 1 – 2 měsíce
b) rodinné domy 4 – 5 měsíců

RELIABILITY V ČÍSLECH

čísla, která by Vás mohla zajímat
Pracujeme tvrdě, aby jste s námi mohli bydlet lépe. Snažíme se, aby jste s námi byli vždy spokojeni a význam RELIABILITY vyznačoval naši práci. Věříme, že náš osobní přístup a profesionalita je tím správným směrem a vede přímo k Vám, našim spokojeným klientům. Děkujeme za Vaši důvěru v nás.
přes 300 uzavřených obchodů
klienti nám svěřili přes 180 000 000 Kč
přes 200 prodaných nemovitostí